menu

Oferta biznesowa

08
lut ’23
09
lut ’23

Rabat 20 pln na każdą rezerwację.

Profesjonalne miejsce spotkań

Dysponujemy 2 salami konferencyjnymi o powierzchni ok. 70 m2 (z możliwością  połączenia w jedną dużą o pow. ponad 140 m2) oraz dodatkową salą mieszczącą się w niewielkiej odległości od obiektu (mniej niż 100 m). Wszystkie sale są w pełni wyposażone, idealnie przygotowane pod organizację konferencji, spotkań, szkoleń czy narad biznesowych.

Zobacz sale konferencyjne
Profesjonalne miejsce spotkań

Różnorodność sal

Nowoczesne rozwiązania jak i możliwość dostosowania naszego obiektu do Państwa oczekiwań sprawia, iż jesteśmy gotowi podjąć się organizacji praktycznie każdego eventu.

Pokoje biznesowe

Posiadamy specjalnie pokoje dostosowane do potrzeb osób podróżujących biznesowo. Szybkie wifi, miejsce do pracy, a także wsparcie naszej recepcji w dostosowaniu się do indywidualnych życzeń gościa, sprawia iż nasz hotel jest idealnym miejscem pobytu biznesowego.

Spotkanie biznesowe

Zaspokajamy potrzeby biznesmenów

Nowoczesny wystrój i najwyższa obsługa w naszej restauracji sprzyja organizacji spotkań biznesowych w formalnym, a także mniej formalnym charakterze. Różnorodność menu, a także kameralny charakter tego miejsca stwarzają komfortowe warunki dla tego typu spotkań.

Spotkanie biznesowe Spotkanie biznesowe Spotkanie biznesowe

Oferta biznesowa

Do każdego wydarzenia organizowanego w naszym hotelu staramy się podchodzić indywidualnie. Na potrzeby gości jesteśmy w stanie wyjść poza standardową ofertę i w pełni dostosować się do oczekiwań.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji – pytania prosimy kierować:

E: marketing@lubhotel.pl  
T: +48 514 014 285

mobile nav bg
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij