menu

Restauracja Ansaldo

Restauracja Ansaldo
08
lut ’23
09
lut ’23

Rabat 20 pln na każdą rezerwację.

Restauracja Ansaldo

Restauracja ,, Ansaldo” – jedno z nielicznych miejsc w Polsce , w którym serwowane są dania nawiązujące do bogactwa kulinarnej historii Polski z lat 20 XX wieku.

Restauracja  Ansaldo wzięła nazwę od samolotu wyprodukowanego w Lublinie w Zakładach Mechanicznych Plage i Laśkiewicz, który po raz pierwszy wzbił się w powietrze 19go czerwca 1921 roku.

Restauracja Ansaldo Restauracja Ansaldo Restauracja Ansaldo

Wystrój  ,,Ansaldo” nawiązuje do okresu dwudziestolecia  międzywojennego. Klimat restauracji podkreślają potrawy dzięki którym przenosimy się w świat Poli Negri i Eugeniusza Bodo.

Nad smakami i estetyką dań pracuje zespół kucharzy pod kierownictwem Szefa Kuchni  Jarosława Wydra.

Tu chce się wracać…

Do potraw , które królują w naszej karcie należą: śledź z rakiem i borowikiem, sałatka z pieczonego buraka, móżdżek cielęcy, zupa rakowa , sandacz smażony na maśle z czarną soczewicą , a także tost francuski na chałce z żelem z mango i bezą.

,, Ansaldo” to miejsce dla przyjaciół , rodzin i wszystkich smakoszy dobrej kuchni. To tutaj gościnność polska  łączy się z finezją  potraw i mocy napitków.

Tu chce się wracać… Tu chce się wracać… Tu chce się wracać…

Śniadania

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dlatego naszym gościom zapewniamy świeżość produktów, bogactwo wyboru oraz różnorodność dietetyczną. Oryginalne menu, estetyka podania, miła obsługa oraz wygląd i zapach w sali śniadaniowej są niekwestionowanymi atutami naszej restauracji.

Zapraszamy: pon. - sob. 7:00 - 10:00, nd. 7:00 - 10.00

mobile nav bg
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij