menu

Szczegóły atrakcji

  1. Strona główna
  2. Szczegóły atrakcji
08
lut ’23
09
lut ’23

Rabat 20 pln na każdą rezerwację.

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Łabędzia to jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowo-rekreacyjnych w tej części Lublina. Kompleks przy ul. Łabędziej składa się z basenu pływackiego, części rekreacyjnej z atrakcjami wodnymi, zespołu saun oraz sali gimnastycznej z zespołem szatniowym.

Główną część hali basenowej zajmuje niecka sportowa, wzdłuż której znajdują się trybuny z krzesełkami.Obok znajduje się część rekreacyjna krytej pływalni. W jej skład wchodzą m.in. niecka rekreacyjno-pływacka oraz wydzielone miejsce na rekreację wodną (masaże wodne, jacuzzi, brodzik dla najmłodszych), a także zjeżdżalnia ślimakowa, przebiegająca częściowo na zewnątrz i częściowo wewnątrz obiektu.Obiekt posiada także w części basenowej zespół saun oraz koedukacyjną szatnię z przebieralniami.

Cały obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W budynku mieści się również hala sportowa, w której znajduje się sala do gier zespołowych wyposażona w podstawowy sprzęt treningowy jak: drabinki, liny podwieszane i inne. W tej części obiektu znajduje się również zespół szatniowy z pełnym węzłem sanitarnym.

Pozostała część kompleksu została przewidziana na usługi rehabilitacyjne. Są tu sale przystosowane m.in. do: masażu, kinezyterapii, elektroterapii oraz światłolecznictwa i ciepłolecznictwa.

Godziny otwarcia:

pon.-sob. 6:00-22:00, niedz. 8:00-22:00,

(sauny: pon.-pt. od. 15:00, sob. od godz. 6:00, niedz. od godz. 8:00)

Cennik:

Ceny różnią się od siebie, szczegółowy cennik dostępny : http://www.mosir.lublin.pl/obiekty/centrum-labedzia/cennik

Lokalizacja atrakcji:

mobile nav bg
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij