menu

Imprezy okolicznościowe

  1. Strona główna
  2. Restauracja
  3. Imprezy okolicznościowe
Imprezy okolicznościowe
18
cze ’21
19
cze ’21

Rabat 20 pln na każdą rezerwację.

Przyjęcia rodzinne

Z przyjemnością podejmiemy się organizacji przyjęć rodzinnych, w tym chrzcin, komunii świętych. Zadbamy o każdy detal i dołożymy wszelkich starań, by tego typu wydarzenia zorganizowane w naszym hotelu były dla Państwa niezapomniane. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne podczas rodzinnych przyjęć są takie czynniki jak odpowiedni wystrój wnętrza, miła atmosfera, a także wykwintne menu... Świętujmy ten wyjątkowy dzień razem!

Przyjęcia rodzinne

Pełna organizacja

Zorganizujemy wydarzenie w pełni dostosowane na Państwa potrzeb. Na pierwszym miejscu uwzględniamy upodobania i potrzeby naszych gości.

Imprezy firmowe

Nasza restauracja to świetne miejsce na zorganizowanie imprezy integracyjnej w firmie. Jesteśmy w stanie przyjąć zarówno małe jak i większe grupy, które uraczymy doskonałą kuchnią, a także bogatą ofertą win i innego rodzaju wyśmienitych trunków.

Nasza oferta

Jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa oczekiwań i zorganizować wymarzoną imprezę. Chętnie udzielimy wszelkich szczegółowych informacji oraz zaproponujemy własne, sprawdzone koncepcje i rozwiązania dotyczące danego wydarzenia. Restauracja hotelowa to doskonałe miejsce na spotkania okolicznościowe. Miła i profesjonalna obsługa ugości wszystkich Państwa, którzy zechcą zaszczycić nas swoją obecnością.

Zachęcamy do kontaktu:
T : +48 514 014 285
E: marketing@lubhotel.pl

Nasza oferta Nasza oferta Nasza oferta
mobile nav bg
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij